Ana SayfaOyunMortal Kombat 11 Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mortal Kombat 11 Karakterleri

Mortal Kombat 11 en çok oynanan oyunlar arsında yerini alalı uzun zaman oldu. Mortal Kombat 11 Karakterleri’nin bu kadar merak edilmesinin nedeni de bu merak olsa gerek. Biz de bu yazımızda sizlere en popüler Mortal Kombat 11 Karakterlerini listeledik ve resimleriyle beraber anlatmaya çalıştık. Umarım Beğenirsiniz.

Mortal Kombat 11 Karakterleri

  • BARAKA
  • CASSIE CAGE
  • CETRION
  • D’VORAH
  • ERRON BLACK
  • FROST
  • FUJiN
Mortal Kombat 11 Karakterleri

BARAKA

Dış dünyadaki ırklardan biri olan Tarkatan’ın bir parçası. Baraka, Shao Khan’ın komutasındaki şiddetli bir savaşçıdır. Efendisinin ordusunun saflarında hızla yükseldi ve Mileena’nın altında bir general ve ikinci komutan oldu.

Mortal Kombat 11 Karakterleri

CASSIE CAGE

Cassie Cage, Sonya Blade’in ve tahmin ettiğiniz gibi Johnny Cage’in kızıdır. Annesinin yolundan gitmeye ve özel kuvvetlere kaydolmaya karar verir. Raiden’ın talimatları üzerine, eski kahramanlar yaşlandığı için Dünya’yı Shinnok’tan korumak için yeni bir savaşçı ekibi toplar. Yeni savaşçılarla hem Toprak Krallığı’nda hem de dışarıda özel operasyonlara katılıyor.

Mortal Kombat 11 Karakterleri

CETRION

Cetrion, Yaşlı bir Tanrıça, Shinnok’un kız kardeşi ve Kronika’nın kızıdır. Shinnok’un Netherrealm’e sürülmesinden sorumlu tanrılardan biriydi. Temel inançları, dünyadaki dengeyi korumaya odaklanır. Ama bunun ötesinde, her zaman ger annesi Kronika’ya sadık kalacaktır. Kronikas’ın Yeni Bir Çağ planlamasına yardımcı olmak için diğer Kadim Tanrılara ihanet edecek kadar ileri gitti.

Mortal Kombat 11 Karakterleri

D’VORAH

Kytinn, insansı bir form oluşturmak için bir araya gelen böcek benzeri bir türdür. Shao Khan, Outworld’deki Arnyek Adaları’nı fethettiğinde, D’vorah imparatorluğuna sadakat sözü verdi. Sonunda, Mileena tarafından başlatılan iç savaşın ortasında Kotal Khan’ın altında hizmet edecekti.

Mortal Kombat 11 Karakterleri Erron Black

ERRON BLACK

Erron Black, 19. Yüzyıl Teksas’ında doğdu. Eyaletlerde silahşör olarak çalışıyor. Sonunda, büyücü Shang Tsung, bir Earthrealm savaşçısını ortadan kaldırması için onu tuttu. Bu anlaşmanın bir kısmı, Erron’a yaşlanmasını yavaşlatmak için sihir sağlamaktı. Böylece Silahşor’un 150 yıldan fazla yaşamasına izin verilir. Sonunda Kotal Kahn’ın hizmetine girecekti.

Mortal Kombat 11 Karakterleri Frost

FROST

Bir zamanlar Sub-Zero’nun çırağıyken, Frost’un yetenekli bir kişi olduğu kısa sürede ortaya çıktı. Egosu sonunda yeteneklerini aştı ve hak ettiği takdiri görmediğini hissettikten sonra Sub-Zero ile eğitimini geride bıraktı.

Mortal Kombat 11 Karakterleri Fujin

FUJiN

Raiden’ın küçük kardeşi Lord Fujin, insanlar arasında yaşamak için Gökyüzü Tapınağını terk etti. Ölümlüler arasında geçirdiği zaman içinde Fujin, insanlara karşı daha sempatik hale geldi. Jax’in başarısızlıklarından duyduğu acıya anlayışlı olduğu için. Raiden, Fujin’in insanlar için bu yeni keşfedilen duyguların bir sonucu olarak zayıflayacağından korkuyordu. Fujin’in söylediklerinde onunla kavga etmek bile kavga ettikleri tek zamandı.

Daha Fazla Oku: Monster High Karakterleri