Paylaş

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu canımızı çok sıktı. Moonton geçtiğimiz günlerde Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesinin iOS kullanıcıları için daha da erteleneceğini duyurdu. Ancak Android kullanıcıları artık yeni kahraman Valentina ile ilgili yeni etkinlikler haricinde yeni güncellemenin keyfini çıkarabilir. Yeni kahraman, hem Android hem de iOS kullanıcıları Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesine erişene kadar kullanıma sunulmayacak.

Bu yama gecikmesi nedeniyle, Android kullanıcıları daha uzun sıra süreleri yaşayabilir ve farklı oyun sürümleri nedeniyle iOS kullanıcıları ile oynayamazlar. Geliştiriciler, Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesi geldiğinde iOS kullanıcıları için oyun içi tazminat sağlayacaklarına söz verdiler. Mobile Legends iOS Güncelleme Sorununu ve nedenleri aşağıda.

Mobile Legends Patch 1.6.34, iOS Kullanıcıları İçin Ertelendi

Yeni güncelleme, Mobile Legends‘deki yeni kahraman Valentina’yı ve oyun için bir dizi heyecan verici yeni içerik ve denge değişikliğini tanıtıyor. Bu etkinlikler arasında 2021 Starlight Fest, Black Friday Leaderboard ve Black Friday Lucky Star yer alıyor.

Ancak, mobil uygulama mağazası için inceleme sürecindeki sorunlar nedeniyle, iOS kullanıcıları için Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesi ertelenecek. Android kullanıcıları artık yeni güncellemeyi indirebilir, ancak yalnızca diğer Android kullanıcılarıyla oynayabilir. iOS kullanıcıları oyunu oynamaya devam edebilir ancak yeni güncellemenin gelmesi için biraz daha beklemeleri gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Mobile Legends Karakter İsimleri [TAM LİSTE]

Yeni kahraman Valentina gibi yeni içerikler ve onun etrafında şekillenen oyun içi etkinlikler, yeni yama güncellemesi hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanıma sunulana kadar ertelenecek.

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu hakkında yapılan açıklama şu şekilde. “İnceleme sürecindeki bir gecikme nedeniyle, Yama 1.6.34, iOS oyuncuları için planlandığı gibi yayınlanamaz. Şu anda bir çözüm bulmak için App Store ile iletişime geçiyoruz,” dedi Moonton.

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu

Yeni güncelleme iOS’a gelene kadar Android oyuncuları, iOS kullanıcılarından oyun içi hediye gönderemeyecek veya alamayacak.

Mobil Efsaneler Yaması 1.6.34‘ün gecikmesini telafi etmek için Moonton, yama güncellemesi nihayet oyuna ulaştığında oyunculara bir tazminat hediyesi göndermeyi vaat ediyor. Android kullanıcıları artık oyun içi postada ödülleri talep edebilirken, iOS kullanıcıları cihazları için yama güncellemesi geldiğinde tazminat alacak.

İşte iOS kullanıcılarına verilen hediyenin içeriği;

  • Bilet x20
  • Küçük Amblem Paketi x3
  • Kahraman Deneme Paketi (1 Günlük) x2

Mobile Legends iOS Güncelleme Sorunu yazımız burada sonlanıyor.