Ana SayfaOyunMetin2 Dolunay Nerden Düşer? 2024
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? 2024

Oyunun en ihtişamlı kılıcı Metin2 dolunay nerden düşer sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Sizler de bu kılıca sahip olmak istiyorsanız oyun içerisinde yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Ancak tamamen şans işi olduğunu da unutmamak gerekir. Çünkü aynı işlemleri başkası yapsa dolunay düşebilirken siz yaparsanız daha farklı itemler gelebilir.

Dolunay kılıcına sahip olmak için şansınızı en çok arttırabileceğiniz belli başlı yerler vardır. Buradaki canavarları yok etmeniz gerekir. Her canavar için farklı şans değerleri vardır. Oyun içerisinde en basit dolunay kılıcı elde edebileceğiniz yer ise Seungryong Vadisidir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Metin2 Dolunay Düşürme

Metin2 dolunay nerden düşer sorusunu soran kişiler için ihtimalinizin en yüksek olduğu canavarlar aşağıdaki gibidir. Sengryoung vadisinde bu canavarları kesmenizi tavsiye ederiz. Hem kolay hem de daha potansiyelli bir bölgedir.

  • Vahşi Deli
  • Lanetli Alfa Mavi Kurt
  • Yabani Okçu
  • Lanetli Alfa Mavi Kurt
  • Güçlü Yabani Okçu
  • Yabani General
  • Vahşi Yüzbaşı
  • Vahşi Asker
  • Vahşi Uzman

Yukarıda yer alan slotlardan dolunay düşürme ihtimaliniz bulunmaktadır. Birden fazla yaratıktan dolunay düşürme ihtimaliniz olduğu için şansınız da epey yüksektir 13 ve 23 seviye yukarıda yer alan slotları keserseniz eğer dolunay düşürme ihtimaliniz daha da artacaktır.

Hırsızın eldiveni takviyesi ile dolunay düşürme ihtimalinizi da yükseltebilirsiniz. Eğer ki bir türlü dolunay düşüremiyorsanız bu item emin olun işinize yarayacaktır. Ancak tavsiyemiz normal olarak düşürmeye denemeden direkt olarak bu itemi kullanmamamızdır.

Metin2 Dolunay Kılıcı Nasıl Düşürülür?

Oyun içerisinde bayraklara göre de dolunay düşürebileceğiniz yerler vardır. Bu bayrakların nere olduğunu sizlere aşağıda verdiğimiz resimlerden görebilirsiniz. Metin2 Dolunay nerden düşer sorusu için bu yerleri ok iyi bilmelisiniz. Ayrıca vadide de bu itemi kolay bir şekilde düşürebilirsiniz. Hırsızın eldiveni sayesinde bu bölgede kestiğiniz canavarlardan dolunay düşürme ihtimaliniz bir hayli yüksek olacaktır.

Metin2 Sarı Bayrak Dolunay Düşürme Yeri

Metin2 Dolunay Nerden Düşer

Metin2 Kırmız Bayrak Dolunay Düşürme Yeri

Metin2 Dolunay Nerden Düşer

Metin2 Mavi Bayrak Dolunay Düşürme Yeri

Metin2 Dolunay Nerden Düşer

Metin2 Seungryong Vadisi Dolunay Düşürme Yeri

Metin2 Dolunay Nerden Düşer

Yukarıda yer alan resimler ile sizler de oyunun en güçlü oyuncuları haline gelebilirsiniz. Bu konuda dolunay cidden işinizi görecektir. Metin2 Dolunay Nerden Düşer sorusunun yanıtına da bu şekilde ulaşabiliriz.

Metin2 Marmara Event hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz gezdirebilirsiniz.