Ana SayfaOyunMetin2 Depo Şifresi Değiştirme 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Metin2 Depo Şifresi Değiştirme 2023

Metin2 oyununa girince akla gelen ilk soru Metin2 depo şifresi değiştirme nasıl yapıldığına dair olacaktır. Çünkü birçok kullanıcı oyuna ara verdikten bir süre sonra depo şifresini unutmakta ve geri dönüş yaptığında depoyu açamamaktadır. Bu durumun bir sorun olmadığını ve kolay bir şekilde çözebileceğinizi söyleyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda detaylıca anlatılacak adımları takip etmenizdir.

Metin2 Depo Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır

Metin2 depo şifresi değiştirme işlemi için aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uygulamalısınız. Bu sayede unuttuğunuz ya da değiştirmek istediğiniz şifreyi kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  • Metin2’ye girdiğiniz GameForce’u açınız.
  • Mouse imlecini kullanıcı adınızın üzerine getiriniz.
  • Alt tarafta yer alan ayarlar butonuna basınız. Bastığınızda sizi tarayıcıya yönlendirip hesabınız hakkında bilgileri önünüze sunacaktır. (Kullanıcı adınızı, e-postanızı görebileceğiniz bir ekran sizi karşılayacaktır.)
  • Karşınıza hesabınızın detayları gelecektir. Bu ekranda kırmızı butonlar arasından baştan dördüncü olan depocu butonu bulunmaktadır. (Ayrıca karakter silme kodunuzu da alabileceğiniz ekran bu ekrandır. Baştan beşinci butonu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.)
  • Metin2 depo şifresi değiştirme adımı için depocu butonuna basınız.
  • Karşınıza gelen ekranda “Gönder” butonu olacaktır. Bu butona basarak mailinize e-posta gidecektir. (E-posta gelmezse doğru maili kontrol ettiğinize emin olmalısınız. Bir önceki ekrana giderek hangi maile gönderilmiş olduğunu görebilirsiniz.)
  • Mailinize girdiğinizde gelen e-postadaki linke girmelisiniz. Bu linki hangi tarayıcıdan gönderdiyseniz o tarayıcıdan açmalısınız. Eğer link otomatik olarak sizi oyun istemcisine gönderiyorsa farklı bir tarayıcı denemenizi tavsiye ederiz.
  • Linke tıkladıktan sonra Metin2 depo şifresi değiştirme işlemi tamamlanmış olacaktır. Ve yeni şifreniz “000000” olarak belirlenmiştir.

Sizler de bu adımları takip ederek kolay ve güvenilir bir şekilde Metin2 depo şifresi değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu adımlar size yardımcı olamadıysa ticket göndermenizin size faydası olacaktır.

Metin2 Depo Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Metin2 depo şifresi değiştirme işlemi kolay ve kısa sürecek bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlık hali olarak zaman zaman bazı şeyleri unutabildiğimizden Metin2 depo şifremizi de unutma ihtimalimiz bulunmaktadır. Bunun için metin2’nin kendi web sitesinden hesabınıza erişmeli ve depocu kısmına gelerek şifrenizi sıfırlamalısınız. Bu şifre sıfırlama işlemi mailinize gelecek olan linke tıklayarak devam edecektir. Linke tıkladığınızda depo şifreniz sıfırlanmış olacak ve “000000” olarak belirlenecektir.

Bu adımın ardından oyuna girerek istediğiniz gibi deponuzu yönetebilirsiniz. Eğer daha önceden depo şifrenizi hiç değiştirmediyseniz şifrenizin “000000” olduğunu söylememiz gerekmektedir. Bu bilgi daha önce hiç şifreyi değiştirmeyenler için geçerli olduğunu unutmayın. Metin2 depo şifresi değiştirme işleminde sorun yaşıyorsanız eğer destek talep etmek için ticket atmanız gerekmektedir. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Metin2 Gümüş Okey Sandığı Nasıl Alınır?” adlı makalemizi de okuyabilir ve okey sandığının nasıl alınabildiğini öğrenebilirsiniz.