Ana SayfaOyunLol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Hatası

Son günlerde bazı kullanıcıların LoL giriş yaparken beklenmeyen bir hata oluştu hatasıyla karşılaşmaktadır. Legaue of Legends oyununun son zamanlarda bu tür hataları vermeye başlamıştır. Birçok oyuncu bu konudan şikayetçi olmaya başlamıştır. Destek takımı bazı hataları düzelmektedir. Ama bazılarını maalesef düzeltememektedir. Peki Lol giriş yaparken beklenmeyen bir hata oluştu hatası nasıl çözülür hep birlikte bunun cevabına bakalım.

Lol Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

Bu hata League of Legends ekibi tarafından çözüm getirilemeyen bir konu halini almıştır. Çözüm olarak sayılabilecek bazı yöntemler aşağıda sıralanmıştır. Bunları deneyerek hatayı çözebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin : League of Legends Yama Notları 11.19

Lol giriş yaparken beklenmeyen bir hata oluştu hatası

Daha Fazlası İçin : En iyi LoL Nickleri, isim Önerileri

Dns Sorunu

LoL oyunun bazı hataları DNS değiştirerek çözüme kavuşabilir. Bazı Dns suncuları hatalı olabilmektedir.. DNS’yi modemden veya cihazınızdan değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Programların Çakışması

Bu hatanın oluşmasının nedenlerinden birisi de portların çakışması olabilir. Görev yöneticisi üzerinden ilgili programları kapatarak tekrar denenebilir. Discord,Adobe gibi uygulamalar bunlara örnektir.

Oyunun Tekrar Yüklenmesi

Bilgisayarımız içerisinde bulunan oyun dosylarına virüs bulaşabiliyor veya dosyaları yanlışlıkla silebiliyoruz. Güncellerken bağlantı kesilip eksik dosya yüklenmiş de olabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak oyunu silip tekrar yüklemek soruna çözüm olabilmektedir.

Format

Tüm çözümleri uyguladıktan sonra hala sorun çözülmediyse tek çare bilgisayara format atmaktır. Bilgisayara fotmat atmak uzun bir iş olsada kesin çözüm olarak sayılabilir. Sorun çözülmediyse yorumlara yazabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends oyunu Riot Games firmasının geliştirdiği ve yayımladığı bir video oyunudur.Riot Games ilk olarak “League of Legends: Clash of Fates” adıyla 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürmüştür. MOBA türü strateji oyunudur.