Ana SayfaOyunİnternet Cafe Simulator 2 Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnternet Cafe Simulator 2 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

İnternet Cafe Simulator 2 Mobile Ne Zaman Çıkacak diye uzun zamandır soruyorsunuz. İnternet Cafe Simulator oyunu ilk olarak “Cheesecake Dev” tarafından geliştirilmiş ve kısa zamanda herkes tarafından çok sevilmeyi başarmış nadir oyunlardan bir tanesiydi. Bir internet cafe oyunu olan İnternet Cafe Simulator ‘ün ikinci serisi uzun süredir büyük bir heyecanla beklenmeye devam etmekte idi. Kısa bir süre önce İnternet Cafe Simulator oyununun fanlarını mutlu edecek bir haber geldi.

İnternet Cafe Simulator 2 Oyunu Nedir?

İnternet Cafe Simulator 2 oyunu bir internet cafe işletmecisi olarak ilerleme kaydeden zevkli bir oyundur. Teknolojik oyun cihazlarını satın alabilir ve kafenizi daha görkemli bir hale getirebilirsiniz.

Bu oyunun ilk amacı internet kafenizi geliştirmek ve müşteri memnuniyeti için hizmet sağlayabilmektir. Tabi ki kafenizi ve paranızı sokak haydutlarından ve gangsterlerden koruyabilirseniz.

Paranızı ve kafenizi korumak adına ciddi emekler harcayacağınız İnternet Cafe Simulator 2 oyunu ile çok daha kaliteli vakit geçirmek mümkün bir hale gelmektedir.

Daha Fazla Oku: God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

İnternet Cafe Simulator 2 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

İnternet Cafe Simulator 2 indir ile mobil oyunlarda artık indirilebilmektedir. Üstelik bu uygulama ücretsiz bir uygulama olarak yerini ilk sıralarda almaya başladı bile. Serinin ikinci oyunu ilk seriye nazaran daha detaylı ve farklı oynanış mekanikleri içermektedir.

Büyük küçük her yaşa hitap eden İnternet Cafe Simulator 2 oyunu ile iyi bir insan olarak ya da tamamen yasa dışı işlere buluşarak oyunda ilerleme kaydedebilirsiniz. İnternet Cafe Simulator 2 Mobile Ne Zaman Çıkacak adlı makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız.