Ana SayfaOyunGod of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak God Of War oyunu 2005 yılında piyasaya çıkmıştı. God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak soruları ise son zamanlarda sık sorulur oldu. Bu oyun kısa bir zaman içinde büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştı. Oyun konsolları başında adeta God Of War efsanesi esmeye başlamıştı.

Hal böyle olunca da oyunun en çok merak edilen serisi olan God Of War Ragnarok ne zaman çıkacak? Sorusu herkes tarafından en çok araştırılan ve merak edilen konulardan biri olmaya devam etmektedir.

Hayranlarının büyük bir merakla beklediği God Of War Ragnarok geçtiğimiz günlerde edinilen bilgilere göre 2022’ de çıkıp çıkmayacağı henüz net bir tarihle belirtilememişti. Bu durum God Of War Ragnarok hayranlarını oldukça üzmeyi başardı. Fakat yapılan son açıklamalara göre oyunun fanları oldukça mutlu oldu.

God Of War Ragnarok Hangi Platformlara Gelecek?

Büyük bir heyecanla beklenen God Of War Ragnarok yaniserinin devam eden oyunu, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için, Santo Monica Studio tarafından geliştiriliyor. Ayrıca Türkçe dil desteği ile tasarlanmaya başladığı da belirtildi.

God Of War Ragnarok oyunun yeni versiyonu ile hayranlarını ikiye katlaması bekleniyor. God Of War Ragnarok oyununun yeni serisine uzun süredir ciddi emekler harcandığı için bu durum oyun severlerin de beklentisinin artmasına neden oldu.

God of War Ragnarok Kaç TL?

Resmi olarak God Of War Ragnarok oyununun ön sipariş fiyatları henüz belli olmasa da PlayStation 4 sürümü için 599 TL , PlayStation 5 sürümünün ise 699 TL olarak Türkiye’ de satışa sunulması bekleniyor.

Daha Fazla Oku: Outlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak

Bir sosyal medya oyun hesabı tarafından verilen bilgilere göre 30 Eylül 2022’ de God Of War Ragnarok oyununun yayınlanacağı açıklandı. Fakat Sony tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.