Paylaş

Growtopia Hesap Açma Rehberi

Growtopia son zamanlarda popüler olan çok eğlenceli bir oyundur. Bu yazımızda Growtopia Hesap Açma nasıl olur sizlere anlatacağız ve bu gizemli dünyaya bir adım atacaksınız. Bu sunucu ile çalışan ve oyuncuları oyun içerisinde ticaret yapabildiği, savaşabildiği ve dünya kurabildiği bir oyun. Bu oyun IOS, Microsoft, Playstation, Xbox ve MacOs gibi bir çok işletim sistemine kurulabilir. Bir Growtopia Hesap açma işlemi yapmanız için öncelikle Grow ID almanız gerekiyor.

Grow ID alma ve Growtopia Hesap Açma

Growtopia dünyasına ilk girdiğinizde, oyunu growID olmadan oynayabileceksiniz.

Yine de endişelenme! Bir tane GrowID oluşturmak çok basittir ve hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacaktır.

Dünyaya giriş yaptıktan sonra:
• Ekranınızın sağ üst köşesindeki Main Menu simgesine tıklayın.
Get Grow ID seçeneğini seçin.
• Seçtiğiniz Adı ve Parolayı girin ve geçerli bir e-posta adresi girin.
Growtopia hesabınızdaki herhangi bir ayrıntıyı kurtarmanız veya değiştirmeniz gerektiğinde doğrulama için kullanılacağından, lütfen seçtiğiniz e-postaya erişiminiz olduğundan emin olun.
• Get My Grow ID’ butonuna tıklayın! Ve Bitti !

Growtopia Hesap Açma

Göz At: Pico Park nasıl oynanır? Pico Park oyunu kaç kişilik?

Growtopia Nedir

Growtopia oyundaki ögelerin çoğunu ağaçların tohumlarından yetiştirebildiğiniz çok oyunculu bir sanal alan oyunudur. Bu oyunun bitmesi söz konusu değildir. Görevler ve ulaşılması gereken başarılar vardır ve bunlar sürekli artıp değişirler. Bu oyunda oyuncular kendi dünyalarını kurabilir ve diğer oyuncuların dünyalarını ziyaret edebilirler. Oyuncular aynı zamanda farklı kilitler ile bölgeleri kilitleyebilirken, diğer oyuncularla takas yapmak ve savaş yapabilme özellikleri bu oyuna heyecan katmaktadır. Eğer siz de arkadaşlarınızla beraber bu oyunu oynamayı düşünüyorsanız Growtopia hesap açtıktan sonra vakit kaybetmeden oyuna giriş yapın!