Paylaş
İçindekiler

Fallout New Vegas Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Eğer siz de Fallout New Vegas Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Perfomans ve grafiklere göre ortalama düzeyde gereksinimleri bulunan bu oyunu normal bir bilgisayarda çalıştırmanız mümkün. Oyunu hızlı bir şekilde oynamak istiyorsanız gamer bilgisayarı kullanmanızı öneriyoruz. Fallout New Vegas Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabı aşağıdadır.

Fallout New Vegas Sistem Gereksinimleri Kaç GB? (Minimum)

Fallout New Vegas minimum sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • OS: Windows 7/Vista/XP
  • Processor: Dual Core 2.0GHz
  • Memory: 2GB RAM
  • Hard Disk Space: 10GB free space
  • Video Card: NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series

Daha Fazlası İçin : Timberborn Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Fallout New Vegas Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Fallout New Vegas Kaç GB Ram İstiyor?

Fallout New Vegas Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesine göre düşükdenilebilecek seviyede bir ram isteği bulunuyor. Oyunu standart düzeyde kasmadan oynayabilmek için en az 2 GB Ram e ihtiyacınız olacak.

Fallout New Vegas Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

Fallout New Vegas ortalama sayılabilecek bir depolama alanı kaplıyor. Oyun bilgisayarınızın hafızasında ortalama 10 GB yer kaplayacaktır. Yeni gelen eklentiler ve güncellemeler oyunun kapladığı alanı arttırabilir.

Fallout New Vegas Oyunu Kaç TL?

Fallout New Vegas Hızla artan oyun fiyatlarına göre ortalama bir fiyata satılıyor. Oyunun piyasa satış fiyatı 18 TL. Bütçenizi aştığını düşünüyorsanız bu oyun önümüzdeki günlerde steam, epic games gibi platformlarda yeni indirimler ile fiyatının daha da düşebileceğini düşünüyoruz.

Daha Fazlası İçin : Blood Bowl 3 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Fallout New Vegas Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

Fallout New Vegas bir çok platformda oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor. Eğer siz de oynamak isterseniz sahip olmanız gereken platformları aşağıda mevcut.. İşte Fallout New Vegas hangi platformlarda çıkıyor sorusunun cevabı sizlerle.

  • Microsoft Windows
  • Xbox 360
  • PlayStation 3
İlginizi Çekebilir