Paylaş

Discord Müzik Botu Ekleme Nasıl Yapılır?

En popüler Groovy Discord botunun kullanımdan kalkmasından sonra Discord Müzik Botu Ekleme Nasıl Yapılır soruları daha sık sorulmaya başladı. Biz de bu sorunun cevabını en sade bir şekilde anlatmaya çalıştık. Discord Müzik Botu Ekleme işlem aslında çok basit bir işlem. Biz size bu işlemde yardımcı olacak ne güvenilir ve kullanışlı 3 botu da aşağıda önereceğiz.

Discord Müzik Botu Ekleme Nasıl Yapılır

Discord, tartışmasız şu anda en ünlü sohbet uygulamalarından biridir. Basitçe söylemek gerekirse, hem metinleri hem de aramaları destekleyen bir VoIP yazılımıdır. Discord’un bir başka harika seçeneği de sunucularıdır. Bu grupları oluşturabilir, diğer kullanıcıları davet edebilir, içlerinde birçok yazılı ve sesli sohbet başlatabilirsiniz. Ve evet, sunucular botlar gibi API araçlarını destekler.

Discord Müzik Botu Eklemenin En sade Rehberi;

 1. + simgesini kullanarak bir sunucu oluşturun.
 2. Sunucunuzu ve bölgeyi adlandırın.
 3. Seçilen botun sayfasına gidin.
 4. Ekle veya Davet Et düğmesini bulun, tıklayın.
 5. Oturum açmadıysanız hesabınıza oturum açın.
 6. Açılan pencerede oluşturulan sunucuyu seçin.
 7. Doğrulamayı geçin.

En İyi Discord Müzik Botları

En İyi Discord Müzik Botlarından önerdiğimiz 3 tanesini sizlerle paylaşıyoruz.

Daha Fazlası İçin: Discord Sunucu İsim Önerileri İngilizce, Havalı ve Komik

Rythm

Rythm, Discord için bir müzik botudur. Geliştirme ve geliştiricilerin kendileriyle ilgili incelemeler çok karışık ancak gerçek bot oldukça iyi ve bu önemli kısım. Ses çalma kalitesi iyi, kararlı ve güvenilir ve iyi çalışıyor. Ücretsiz bir bot olarak, burada şikayet edilecek çok az şey var.

Fredboat

Fredboat, sohbet sunucunuzda kaliteli müzik çalan, yüksek puan alan başka bir müzik botudur. Güvenilirdir, iyi ses kalitesi sunar ve iyi çalışır. Başlangıçta Groovy kadar kullanımı kolay değil, ancak nasıl çalıştırılacağını anladığınızda, oyununuza herhangi bir sorun olmadan bir film müziği sağlayacaktır.

Octave

Octave, Discord sunucularına mükemmel şekilde uyan bir müzik botudur. Octave, müzik eklemenin yanı sıra roller atamanıza, memler eklemenize, Twitch’e bağlantı kurmanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır. Harika ses kalitesi ve basit arayüzü ile Octave, incelemeye değer başka bir Discord botudur.

Discord Müzik Botu Ekleme

Discord Spotify İle Nasıl Bağlanır?

Discord sunucunuza bot eklemenin bir alternatifi, uygulamayı Spotify ile ilişkilendirmektir. Basit bir görev, bu, seçtiğiniz müziği arkadaşlarınızla ve bağlantılarınızla yayınlamanıza olanak tanır.

Discord’u Spotify ile Bağlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Discord masaüstü uygulamasını açın ve giriş yapın.
 • Ekranınızın sol alt köşesinde bulunan Ayarlar simgesine tıklayın.
 • Bağlantılar“ı tıklayın.
 • Spotify sembolüne tıklayın (bağlanmak için başka uygulamalar da olduğunu fark edeceksiniz.
 • Bir pencere açılacaktır; aşağı kaydırın ve ‘Kabul et’i tıklayın.
 • Henüz yapmadıysanız Spotify’da oturum açın.

Discord Müzik Botu Ekleme Nasıl Yapılır sorusunu sizler için araştırdık ve cevapladık. Şimdiden keyifli müzik dinlemeler.

İlginizi Çekebilir: Discord isim Önerileri: Havalı, Yabancı, Şekilli, Güzel isimler, 2021