Paylaş
İçindekiler

Diablo 2 Resurrected Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Eğer siz de Diablo 2 Resurrected Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Perfomans ve grafiklere göre ortalama düzeyde gereksinimleri bulunan bu oyunu normal bir bilgisayarda çalıştırmanız mümkün. Oyunu hızlı bir şekilde oynamak istiyorsanız gamer bilgisayarı kullanmanızı öneriyoruz. Diablo 2 Resurrected Sistem Gereksinimleri Kaç GB sorusunun cevabı aşağıdadır.

Diablo 2 Resurrected Sistem Gereksinimleri Kaç GB? (Minimum ve Önerilen)

Diablo 2 Resurrected minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Diablo 2 Resurrected Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Daha Fazlası İçin : Scorn Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Diablo 2 Resurrected Kaç GB Ram İstiyor?

Diablo 2 Resurrected Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesine göre ortalama denilebilecek seviyede bir ram isteği bulunuyor. Oyunu standart düzeyde kasmadan oynayabilmek için en az 8 GB Ram e ihtiyacınız olacak.

Diablo 2 Resurrected Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

Diablo 2 Resurrected ortalama sayılabilecek bir depolama alanı kaplıyor. Oyun bilgisayarınızın hafızasında ortalama 30 GB yer kaplayacaktır. Yeni gelen eklentiler ve güncellemeler oyunun kapladığı alanı arttırabilir.

Diablo 2 Resurrected Oyunu Kaç TL?

Diablo 2 Resurrected Hızla artan oyun fiyatlarına göre ortalama bir fiyata satılıyor. Oyunun piyasa satış fiyatı 209 TL. Bütçenizi aştığını düşünüyorsanız bu oyun önümüzdeki günlerde steam, epic games gibi platformlarda yeni indirimler ile fiyatının daha da düşebileceğini düşünüyoruz.

Daha Fazlası İçin : New World Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Diablo 2 Resurrected Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

Diablo 2 Resurrected bir çok platformda oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor. Eğer siz de oynamak isterseniz sahip olmanız gereken platformları aşağıda mevcut.. İşte Diablo 2 Resurrected hangi platformlarda çıkıyor sorusunun cevabı sizlerle.

  • Microsoft Windows
  • Xbox One
  • Xbox X ve S serisi
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5

İlginizi Çekebilir