Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir? (BlueStacks)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir? (BlueStacks)

Brawl Stars oyun zevki çok yüksek ve aksiyon dolu bir oyun. 2017 de çıkan Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir sorusu bir çok oyuncunun kafasını karıştırıyor. Biz de yazımızda sizler için bu soruyu cevaplayacağız. Bilgisayarınızda keyifle bu oyunu oynayabilir ve daha iyi performans sergileyebilirsiniz. Üst liglere çıkmanın önemli bir ipucudur bilgisayardan oynamak.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir sorunuzun cevabını birazdan vereceğiz ama önce bir oyunu tanıtalım. Çok basit bir arayüzü ve 2 ana tuşu bulunan oyunda yapmanız gereken hareket edip düşmana saldırmak. ”Dodge” atmak bu oyunda iyi oyuncu olmanın en önemli göstergesi.

Ayrıca oyunda sol kısımda sizlere ödüller kazandıracak görevler bulunmaktadır. Bu görevlerin hepsini teker teker yapmanızı tavsiye ederiz. En hızlı gelişim bu yöntemle olmaktadır.

BlueStacks Programı ile Brawl Stars Bilgisayara Yükleme

Mobil oyun olan Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir, hemen cevaplanabilecek bir soru değildir ama bu yazımızda bunun en basit yöntemini göstereceğiz. Bu yöntem ise Emülatör.

Bir çok Emülatör çeşidi olsa da bunların en iyi performans vereni BlueStacks Programıdır. Genelde mobil oyuncular BlueStacks’ı tercih eder. Kasmadan ve hızlı FPS ile daha iyi oyunlar çıkarmanıza yardım eden bu program, bilgisayarınızdaki bir Android Cihaz gibi davranmaktadır.

İlk Yapmanız gereken bu linkten BlueStacks Programını indirmek olacak. Sonrası ise çok basit.

İlginizi Çekebilir: En Havalı Brawl Stars isimleri (2021)

BlueStacks Oturum Açın (Gmail)

İlk adım olan indirme işlemini yaptıysanız Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir? Sorumuzun ikinci adımı olan hesap açma kısmına geldiniz. Oyunu Google Play Store’den indireceğimiz için bir Gmail hesabına sahip olmanız gerekecek. Eğer hesabınız yoksa açabilirsiniz.

Blue Stacks uygulamasına Gmail hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonraki işlemler ise çok basit.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir

Oyunu Bulun ve İndirin

Android Telefon gibi kullandığınız programda Google Play Store’yi bulun ve Brawl Stars’ı indirin. Bu işlemi gerçekleştirmesi biraz zaman alacaktır. İndirme işlemi bittikten sonra giriş yapabilirsiniz. Telefondaki hesabınızla da giriş yapmanız mümkün.

Ve bu kadar basit. Eğer dediklerimiz takip edebildiyseniz sizlere şimdiden iyi eğlenceler dileriz!

Daha Fazla Oku: Brawl Stars En Havalı Kulüp Açıklamaları