Paylaş

Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatası

Binance çok hassas bir platform. Yüksek miktarda paralar bu platformda dolaşıyor. Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatası ise çok riskli bir hata. Bu platformda oluşan her yazılımsal hata başımıza büyük belalar açabilir. Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatası birçok kullanıcı tarafından değişik vakitlerde alınan bir hata. Bu konu hakkında tartışmalar uzayıp gidiyor ancak tam bir çözüm bulunabilmiş değil.

Daha Fazla Oku: Binance Sistem Olağandışı Hatası [Kesin Çözüm]

Binance Emir İptal Etme

Bu makale, Binance’de işlem yaparken açık emirlerin nasıl iptal edileceği sürecini açıklayacaktır.

Not: Siparişler verildikten sonra düzenlenemez. Yeni emir parametreleri belirlemek istiyorsanız, Açık Emirler sayfasını ziyaret ederek açık emrinizi iptal etmelisiniz.

Sipariş Nasıl İptal Edilir

  1. Binance hesabınıza giriş yapın.
  2. Açık Siparişler sayfasını ziyaret edin.
  3. Siparişi iptal et butonuna tıklayın.
Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatası

Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatası

Binance’de işlem yaparken zaman zaman siparişlerinizle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar iki gruba ayrılabilir:

  1. İşlem siparişiniz yerine getirilmiyor.
    Açık emirler bölümünde, seçilen emrin fiyatını arayın. Karşı tarafın emrinin (alış/satış) fiyat seviyesi ve hacmiyle eşleşip eşleşmediğini kontrol edin.

Açık siparişler bölümünden siparişinizi iptal etmeyi ve daha erken ihtiyacınız olursa daha rekabetçi bir fiyatla yeni bir sipariş vermeyi düşünün. Hızlı bir uzlaşma için bir piyasa emri de kullanabilirsiniz.

  1. Siparişinizle ilgili teknik bir sorun var.

Siparişlerin iptal edilememesi veya coinlerin hesabınıza geçmemesi gibi sorunlar ek yardım gerektirir. Lütfen aşağıdakileri gösteren ekran görüntüleri ile Binance Müşteri Destek ekibiyle iletişime geçin:

Binance Bu Emir iptal Edilemez Hatasından kurtulmak için platform değiştirebilirsiniz. Binance TR kullanıcılarının Binance’de hesap açıp orada işlem yapmalarını öneririz.

Binance Üye Olma Linki