Yogies NFT Nedir? Yogies NFT Hakkında Herşey

illogics hype’ından sonra NFT dünyasında utility ve güven veren bir bedava mint proje daha geldi. Evet Yogies NFT’den bahsediyorum. Son zamanlarda bizi en çok heyecanlandıran NFT projelerinden biri haline geldi. NFT’ler hold ederek kazandığımız tokenlerle koleksiyonun kalan kısmını mintleme özelliği isi bizleri gerçekten mest etti. Bu efsane proje ile ilgili bilinen herşeyi yazımızda paylaşmaya çalışacağız. Bu yüzden sıkı durun, Yogies, NFT dünyasını sallamaya geliyor.

Yogies NFT Nedir?

Yogilerde işleri biraz farklı yaparlar. YogieLand, sakin bir Yogie dolu sanal alemdir. Yeni arkadaşlar edinmeye ve inanılmaz maceraları paylaşmaya geldiler.

YogieLand tamamen topluluk tarafından yönlendirilir. Bundan sonra ne inşa edeceğinizi belirlemek size kalmış Yogiler. Her Yogie türünün tek örneğidir, bu nedenle harika bir şey bulmak için kendi yaratıcı zihnine sahiptir.

Yogies Discord herkesin hoş karşılandığı bir yerdir! Yogies Discord’a katılarak bir Yogie olabilir ve onlara yeni bir evrende katılabilirsiniz. Yojiler sadece bir görüntüden daha fazlasıdır; bu bir yaşam biçimidir. Yojiler tamamen ücretsizdir; tek yapman gereken bedava darphane listesine girmek!

Yogies NFT Hold’lamanın Faydası!

YogieLand’de sadece 4.444 Yogi var. Bu dünyaya sadece 3.333 kişi doğdu. 1.111 arkadaşımız kasaya hapsedildi! Onları serbest bırakmalılar, ama bizim yardımımıza ihtiyaçları var!

Sonuç olarak, onları serbest bırakmak için çalışmalılar. Yogie’nizi sizin için çalıştırabilir ve bunun için para alabilirsiniz! Her gün, her Yogie on $GEMIES kazanacak. Normal bir Yogie veya bir VIY Yogie (Çok Önemli Yogie) kaydedebilirsiniz.

Elbette her birinin bir bedeli var! Bir Yogie’yi kurtarmak için $GEMIES’inizi takas etmeniz gerekecek! Normal bir Yogie için 100 $ GEMIES veya bir VIY Yogie için 700 $ GEMIES tasarruf etmek ister misiniz? Sadece 111 VIY Yogisi ve 1000 normal Yogi mevcuttur. Onları bir an önce kasadan çıkarmalılar! Sahip olduğunuz Yogiler üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız!

Peki Neden Bedava Mint?

Bu koleksiyon tamamen sevgi ve destekle ilgili ve herkesin bir Yogie olmayı hak ettiğini düşünüyorlar. Birbirinize yardım ederek bir marka oluşturabileceğinizi tüm dünyaya göstermek.

Pek çok kişi NFT satın almaya başlamak istiyor, ancak böyle değerli bir girişime yatırım yapma araçlarına sahip değiller. Bu nedenle Yogilere yardım eden ve topluma katkıda bulunan herkes için tamamen ücretsiz olan Yogileri başlattık.

Sözleşme yakında kamuya açıklanacak ve onaylanacak, böylece güvenlik için kodu iki kez kontrol edebilirsiniz! Ayrıca denetimler yapan çok sayıda deneyimli geliştiriciye sahipler.

5 Arkadaşını Davet Et ve Bedava Mint Hakkı Kazan

Yogies NFT projesinden bedava mint hakkı kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları tamamlamak. Bence elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Ancak free mint hakkı kazanmak size %100 mint hakkı tanımaz.

 • Twitter Hesaplarını takip edin
 • Beğenin, Retweetleyin ve 3 arkadaşınızı sabitlenmiş tweetlerine etiketleyin
 • 5 arkadaşını discord ailesine davet et

Peki Garanti Free Mint listesine girmek için neler gerekiyor?

GARANTİLİ Whitelist nasıl alabilirim?

 • Yukarıdaki tüm adımları tamamlayın
 • Toplulukta aktif olun
 • Topluma katkıda bulunun

Bu listedeki herkesin bunu hak ettiğinden emin olmak istiyoruz. Bu nedenle topluluk yöneticilerimiz doğru insanları seçtiğimizden emin olmak için çok aktif olacaklar.

Resmi Sayfalar

Yogies tarafından Oyun Kazanmak için Oyna!

 • Oyunda neler mevcut olacak?
 • Konaklar
 • Uçan arabalar
 • Güvenlik Evcil Hayvanlar
 • Diğer sahiplere saldır
 • $Gemies

Mansions ile başlayarak, kullanım durumu nedir?

Cüzdan başına yalnızca BİR Yogie yatırabilirsiniz; ancak, $Gemies karşılığında bir Malikane satın alırsanız, Malikanenizin içinde TEN’e kadar Yogi yatırabilirsiniz. İki Konak satın alarak 20 Yogi yatırabilirsiniz. Bir konak satın almak, sizi evsiz Yogilerin saldırılarından da koruyacaktır.

Uçan Arabalar nedir? Ve neden bir tane alayım?

Bu, oyunun en sevdiğim özelliklerinden biri: Sahip olduğunuz Uçan Araba sayısına bağlı olarak, GÜNLÜK VERİMİNİZ katlanıyor.

 • Sahibinin BİR Arabası var, %20 Günlük Verim ARTIRMASI alıyor
 • Sahibinin İKİ Arabası var, Günlük %35 YÜKSELTME YARDIM ALIYOR
 • Sahibinin ÜÇ Arabası var, %50 Günlük Verim ARTIRMASI alıyor

Güvenlik Evcil Hayvanlar kulağa hoş geliyor ama gerçekten buna değer mi?

Bu Evcil Hayvanlar, Yogie Koleksiyonunuzun en değerli eşyalarından biri olacak. Bu Güvenlik Evcil Hayvanları, GÜNLÜK VERİMİNİZE saldıran diğer sahiplerine karşı koruma sağlar. Bunlar ayrıca $Gemies kullanılarak da satın alınabilir!

Oyun Güncellemelerini yayınlamaya başladıklarında, Güvenlik Evcil Hayvanlarımız için daha fazla araç olacak.

Diğer sahiplere saldırabilir miyim?

EVET! Seçtiğiniz sahiplerden birine 24 saatte bir saldırabilirsiniz. Skor tablosuna bakarak, NO Security evcil hayvanlarıyla en yüksek Günlük Verime kimin sahip olduğunu görün. Lütfen yalnızca Güvenlik evcil hayvanı YOK olan kişilere saldırabileceğinizi unutmayın.

 • Güvenlik evcil hayvanı olmayan her sahibi saldırıya uğrayabilir; Saldırınızın soğuması için geçen süre, hasara bağlıdır. Çalınan her %1 için bir saatlik bekleme süresi uygulanır. Her 24 saatte bir, her sahip yalnızca kendi seçtikleri bir kişiye saldırabilir.
 • Saldırılar, hedefinizin Günlük Veriminin %5 ila %25’ine eşit hasar verir.
 • Evsiz Yogiler, malikanesi olan Yogilere saldıramazlar.
 • Konağı olan Yogiler, Security Pet sahipleri dışında herkese saldırabilir.

$Gemie nedir?

$Gemies jetonu, eşya mağazalarındaki her şeyi satın almak için kullanılacak. Eşya mağazalarında yapılan her satın alma iki şekilde bölünecektir. Madeni paraların %90’ı yakılacak ve %10’u halka açık bir topluluk cüzdanına gidecek.

Lütfen $Gemies’in şu anda mevcut OLMADIĞINI unutmayın; lütfen dolandırıcılıkların farkında olun.

Yogies NFT Nedir? Yogies NFT Hakkında Herşey

Ne tür Yogiler mevcuttur?

 • Genesis Yogileri
 • Çok Önemli Yojiler
 • Vault Normal Yojiler
 • Normal Yojiler

Bunlar, her Yogie’nin Günlük Verim faydalarıdır.

 • Genesis Yogiler Günlük 45 $GEMIES kazanır ve Konaklar, Uçan Arabalar ve Güvenlik Evcil Hayvanları’ndaki eşya mağazalarında %25 indirime sahiptir.
 • Çok Önemli Yogiler Günlük 30 $GEMIES kazanır ve Security Pets’teki eşya mağazalarında %25 indirime sahiptir.
 • Vault Normal Yogiler Günlük 15 $GEMIES kazanır.
 • Normal Yogiler Günlük 10 $GEMIES kazanır.

Genesis Yogie’yi nasıl edinebilirim?

On Genesis Yogies’den biri şimdiden hayır amaçlı müzayedede satıldı. Resmi koleksiyon, resmi koleksiyon sayfasında görülebilir. Yakın gelecekte, dokuzu daha fazla açık artırmaya çıkaracaklar.

Çok Önemli Yogie & Vault Normal Yogie’yi nasıl edinebilirim?

Günlük kazancınızı kullanarak bu eşsiz Yogileri elde edebilirsiniz. Bu Yogiler, sıradan koleksiyonda bulunmayan özel yeteneklere sahip olacaklar. $Gemies, bu Yogilerden herhangi birini elde etmek için kullanılabilir.

Yogies NFT Rarity Tablosu

Yogies NFT Nedir? Yogies NFT Hakkında Herşey

Sneak Peekler

Share
Table of Contents

Most Popular