Ana SayfaOyunMetin2 KDP Nerden Düşer (Resimli)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Metin2 KDP Nerden Düşer (Resimli)

Kırmızı demir pala olarak karşımıza çıkan KDP için sıklıkla gelen sorulardan birisi de Metin2 KDP nerden düşer sorusudur. Siz de Kırmızı demir pala arayışı içerisindeyseniz oyun içerisinde belirli yerlerde bu itemi bulmanız daha kolay olabilir. Bu yüzden de yazımızda yer alan bilgileri kullanarak Metin2 KDP nerden düşer sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Oldukça özel ve değerli olan bu eşya sayesinde oyun içerisinde kendinizi çok daha iyi yerlere getirebilirsiniz. En az 30 seviye olup bu eşyayı kullanabilirsiniz. Ne yazık ki 30 seviye aşağısında yer alan oyuncuların bu eşyayı kullanması mümkün değildir. O halde gelin şimdi sizlerle beraber KDP nerden düşer öğrenelim.

Metin2 KDP Nerden Düşer?

Metin2 KDP Nerden düşer sorusu için oyundaki belli başlı yerleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bu bölgelere direkt olarak ışınlanmanızın ardından Lanetli siyah ayı kesmeniz size yardımcı olacaktır. Farklı haritaların kendine has imha haritası bulunur. Bu bölmelere ışınlanarak aradığınızı bulabilirsiniz.

Metin2 KDP Nerden Düşer
Metin2 KDP Nerden Düşer

Ayrıca Seungryong haritasında da kolayca Kırmızı demir pala düşürebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan düşmanları öldürmeniz gerekir.

  • Karanlık Arahan
  • Büyük Arahan
  • Mistik Arahan Reisi
  • Mistik Arahan Savaşçı

Bu karakterleri keserseniz eğer Kırmızı demir pala elde etme şansınız bulunmaktadır. Her seferinde olacak diye bir şey olmadığı için olana dek denemeniz gerekir. Bunun için haritaları kullanarak aradığınız canavarları bulabilirsiniz.

Metin2 KDP Hangi Slottan Düşer?

Metin2 KDP nerden düşer sorusundan sonra en çok sorulan soru hangi slotta düşer sorusudur. Yukarıda yer alan başlıktaki canavarları da düşünürseniz ek olarak Lanetli Siyah Ayıyı da ekleyip listeyi oluşturabiliriz.

  • Lanetli Siyah Ayı
  • Karanlık Arahan
  • Büyük Arahan
  • Mistik Arahan Reisi
  • Mistik Arahan Savaşçı

Bu listede yer alan canavarları kestikten sonra KDP düşürme ihtimaliniz bulunmaktadır. Şansınız slottan slota göre de değişkenlik gösterir. Ayrıca 30 levelden önce bu eşyayı kullanamayacağınız için çok erkenden eşyanın peşine düşmenize gerek yoktur. 25-35 level arasında bu itemi düşürmeye çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Sonrasında oyunda yer alan başarılarınızı katlayarak arttırabilirsiniz.

Metin2 Dolunay Nerden Düşer yazımızı okumak isterseniz sitemizdeki içeriklere göz atabilirsiniz.