Ana SayfaOyunKnight Online ICS Aktif Etme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Knight Online ICS Aktif Etme

Knight Online oyunu içerisinde hesaplar ve itemler gerçekten çok değerlidir. Hesabın soyulması ise tam bir kabustur. Knight Online ICS Aktif Etme işlemi bu yüzden çok önemli. Hesabınızı güvene almak isteyen Knight Online oyuncuları bunu mutlaka aktif ederlerler. Bu Çift doğrulamalı giriş yönteminde telefona veya bilgisayara gelen kodu girmeden hesabınıza giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

Knight Online ICS Aktif Etme

Knight Online OTP kurulumunu tamamladıysanız ve OTP Aktif Etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdaki adımları takip ederek Knight Online ICS Aktif Etme işlemini yapabilirsiniz.

  • NTT Game sayfasından Hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üst tarafata bulunan ”Hesabım” sekmesine tıklayın.
  • Aşağı doğru açılan kısımdan ”Genel Bakış” Sekmesine tıklayın.
  • Daha Sonra, Sol tarafata görebileceiğiniz ”Oyun Hizmetleri” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sayafada aşağı doğru kaydırdığınız zaman ICS başlığı altında Knight ICS Servisi yazısını göreceksiniz. Onu yanındaki butonu yeşil hale getirin.
  • Knight ICS Servisi aktif yazısını gördüyseniz işlem tamamlanmıştır.

Eğer ICS kurulumunu yapmadıysanız sizi otomatik olarak IC resmi web sitesine yönlendirecek. O sayfadan ICS kurulumunuzu yapabilirsiniz. ICS ve Any OTP kurulumu nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıda verdiğimiz linkten kurulum aşamalarını takip edebilirsiniz.

Knight Online ICS ve Any OTP Kurulumu

Knight Online ICS Aktif Etme işleminiz bitmiştir. Umarım yazımız sizlere fayda sağlamıştır.

İlginizi Çekebilir: Knight Online Gold Premium Özellikleri – (DC Pre Karşılaştırması)

Knight Online Nedir?

Knight Online hepinizin bildiği ve bir zamanlar oynamış olduğu bir oyun. Knight Online üzerinde çok büyük paralar döndüğünü bilmeyen yoktur. Ve bu oyun üzerinden ticaret yapması da normal hayatta ticaret yapmak kadar kazandırabilmektedir. Hatta bazı insanlar geçimini bu oyun üzerinden yapıyor.

Ancak unutmayın ki Premium hesap olmadan ticaret yapan kanallar girmeniz bir hayli zor olacaktır. Ve aynı zamanda ticarete başlamak için oyunun başında yüklü bir miktar yatırım yapmanız gerekebilir. Bu yatırıma oyunu ve piyasayı öğrenmeyi de eklerseniz başlangıçta biraz zorlanabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.