Ana SayfaOyunKnight Online Extract Failed Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Knight Online Extract Failed Hatası [Çözüm]

Bir kuşağın gençliğini bıraktığı oyun olan Knight Online adlı bilgisayar oyununda kullanıcılar sıklıkla Knight Online Extract Failed Hatası ile karşılaşmaktadır. Bu oyun hatası neyden kaynaklanır ve hatanın çözümü için hangi yolları izlemeliyiz? Bu sorulara yanıt arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Knight Online oyunu var ise ve oyuna çeşitli yöntemleri denemenize rağmen extract failed hatası alıyorsanız ne yapmalısınız? Bu hatanın çözümü için öncelikle yapmanız gereken klasik ve akla gelen basit yöntemi vardır.

Oyun Dosyalarını Silip Tekrar Yükleyin

Hepinizin de tahmin edebileceği gibi oyunlarda yaşadığımız hataları çözebilmek için başvurduğumuz basit yol oyunu bilgisayardan kaldırıp tekrardan yüklemektir. Knight Online extract failed hatası çözümü için ilk yapılacak yöntem oyunu bilgisayarınızdan kaldırın. Oyuna dair veri dosyası kalmadığından emin olun. Oyunu bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra tekrardan yükleyin. Daha sonra oyuna giriş yapmaya çalışın . Knight online extract failed hatasını tekrardan almadığınızı kontrol edin.

Knight Online Extract Failed Hatası Çözümü

Eğer kullanılan bu yöntem sorunu gidermediyse aşağıdaki sırasıyla uygulanan adımları izleyin. Bu yöntem büyük ihtimalle hatayı çözecektir.

  • Knight online extract failed hatası için öncelikle “Client” dosyasına girin. Knight online oyunda giriş ekranında karşınıza çıkan hatalı dosyanın rar dosyası formatındaki veriyi “Client” içerisinde bulmalısınız.
  • Bulmuş olduğunuz rar dosyasına sağ tıklayın ve “buraya çıkart” komutunu veriniz rar dosyasındaki “Client” klasörüne kopyalayın.
  • Rar dosyasını çıkartma işlemini tamamladıktan sonra server.ini isimli dosyayı açın. Versiyon yazmakta olan kısma gelin ve numarayı değiştirin.
  • Knight online extract failed hatası için karşılaştığınız hata numarasını server.ini dosyasında yer alan “Version” kısmına girin. Yazdıktan sonra kaydetmeli ve çıkmalısınız.

Daha Fazla Oku: Knight Online Exe Windows Tarafından Bulunamıyor (ÇÖZÜM)

Knight Online Extract Failed Hatası Alternatif Çözüm

Eğer bu yöntem de sorunu gidermediyse yapılacak son işlem olan

  • “Client” dosyasına girin. Hata vermekte olan dosyayı bulun ve kaldırın.
  • Hataya sebep olan dosyayı sildikten sonra tekrardan server.ini isimli dosyayı gelin ve “Version” kısmına hata vermekte olan dosyanın mevcut numarasından bir düşük olarak girin.
  • Örnek vermek gerekirse, patch2101 failed hatası ile karşılaştıysanız server.ini dosyası içerisinde “Version” kısmına patch2100 girerek kaydediniz.

Umarım sorunun giderilmesinde yeterince yardımcı olabilmişizdir. Knight online extract failed hatası çözüm yolları burada olanlardan ibarettir.

İlginizi Çekebilir: Knight Online 10060 Hatası Çözümü (2022)