Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Hangi Sayfaları Takip Edersek Takipçi Artar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Hangi Sayfaları Takip Edersek Takipçi Artar?

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi İnstagram’da sıklıkla İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar konusu araştırılmaktadır. Popülerliği fazla olan ve takipçi sayısı yüksek olan İnstagram hesaplarının takip edilmesinde daha fazla takipçi kazanmamız mümkündür.

Ancak takipçi kazanmamız için bazı işlemleri de yapmanız gerekmektedir. Eğer ki bu işlemleri yapmazsanız kazandığınız takipçilerin hepsi sizi geçici bir süre olarak takip edecektir. Sonrasında ise takipten çıkarak takipçi sayınızı düşmesine sebep olacaklardır. Sizler de İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar sorusunun yanıtını bularak sayfanızı büyütebilirsiniz. Gelin Şimdi sizlerle beraber bu sorunun yanıtına birlikte bakalım.

Instagram Hangi Sayfaları Takip Edersek Takipçi Artar?

İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar sorsun yandığı için aşağıda yer alan İnstagram hesaplarını kullanabilirsiniz. Bu hesapları takip ettikten sonra bazı işlemleri de gerçekleştirerek hesabınızı büyütebilirsiniz. Aşağıda yer alan hesaplar popülerliği büyük olan ve takipçi sayınızın artmasını sağlayacak olan hesaplardır.

  • Çağrı Taner / @cagritaner
  • Semih Varol / @semihvarol
  • Burak Özdemir / @cznburak

Yukarıda yer alan İnstagram hesaplarını takip ederek sizler de İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Özellikle ilk iki sıradaki hesaplar direkt olarak hesap büyütme işlemleri için tercih edilen hesaplardır. Ancak sadece bu hesapları takip ederek İnstagram takipçimizin artmasını bekleyemeyiz.

Bunun için yapmamız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bazıları uygulayarak sizler de kişisel hesabınızı ya da İnstagram sayfanızı daha büyük bir hale getirebilirsiniz. Üstelik bu yöntemler ile kazanılan takipçilerin kitlesi daha aktif bir kitle olmaktadır. Sizler de bu sayfaları kullanarak nasıl takipçi kazanabileceğinizi öğrenmek İstiyorsanız gelin birlikte görelim.

İnstagram Takipçi Kazanma Sayfaları

İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar sorusunun yanıtı için yukarıda yer alan hesapları kullanabilirsiniz. Ancak bu hesapları takip etmek yeterli olmayacaktır. Takip ettikten sonra bazı adımları da uygulamanız gerekir. Bu adımlar aşağıdaki gibidir.

  • Paylaşım yapılan son gönderinin yorumlarına göz atmalısınız.
  • Bu yorumlarda GT ya da geri takip tarzında yazılan yorumların sahibinin profiline girerek takip etmelisiniz. Bu sayede takip ettiğiniz kişiler de sizi takip edecektir.
  • Aynı şekilde sizler de bu gönderilerin yorum kısmına GT ya da geri takip tarzında yorumlar bırakabilirsiniz. Başka kişiler de sizin yorumunuzu görerek hesabınızı takibe alacaktır. Gelen takipçilere geri takip yapmayı unutmamalısınız. Aksi takdirde kazandığınız takipçiler hesabınızı terk edecektir.
  • Ancak aşırı miktarda yorum atmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bir süre sonra yorum kısıtlaması alabilirsiniz. Bu kısıtlamanın süresi ilk başta bir gün olsa da ilerleyen zamanlarda bu süre artacaktır.

Sizler de yukarıda yer alan adımları uygulayarak İnstagram hangi sayfaları takip edersek takipçi artar sorusunun net bir şekilde yanıtına ulaşabilirsiniz. Benzer bir içeriğimiz “İnstagram Şifremi Nasıl Görebilirim?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.