Ana SayfaTeknolojiHostinget’te En Avantajlı Cpanel Hosting Paketleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hostinget’te En Avantajlı Cpanel Hosting Paketleri

Kurmuş olduğunuz siteleri en profesyonel şekilde yönetmenize olanak sağlayan Cpanel’de beraberinde birçok özellik gelir. Üstelik bu özelliklere sürekli yenilikler sağlanır, güncellemelerle de özellikler daha da geliştirilir. Dijital dünyada olmanız Cpanel ile artık çok daha kolay olmaktadır. Alan adınızı seçip aldıktan sonra kontrol paneli ihtiyacınızı Cpanel ile karşılamanız en basit işlemlerden biri olacaktır. Cpanel hosting paketi olarak her site farklı özelliklere ihtiyaç duyabilir. Bu noktada da Hostinget’in her ihtiyaca yönelik olarak sınırsız cpanel hosting paketleri bulunur. E-ticaret, kurumsal ya da kişisel markanız adına oluşturduğunuz sitelerde Hostinget’in avantajlı paketleriyle işlemlerinizi hızlı ve avantajlı özelliklerle gerçekleştirebileceksiniz.

Cpanel’in Sitenize Sağlayacağı Avantajlar

Sitenizi yönetmek adına tercih edeceğiniz Cpanel ile birlikte e-posta hesabı, disk alanı, CPU, site yönetimi, web site analizi, yardımcı program eklentileri gibi özellikler de kullanımınızda olacaktır. Tüm bu özellikler dahilinde kişiler web sitelerini çok daha profesyonel bir şekilde yönetebilir. İçerdiği bu özelliklerle e-posta alıp gönderme, disk kullanımı ve site içi trafik ile yapılan işlerin analizi düzenli olarak kontrol edilebilir. Önceden yapılan hosting yönetimlerine göre daha kısa sürede komutlar yerine getirilir. Özellikle kurulumu konusunda kullanıcı dostu bir avantajı vardır. Yüzlerce farklı tema içerisinde özelleştirebileceğiniz şablonlar bulunur. Site yönetiminde birden fazla kişi yetkili olarak atanabilir. Böylelikle iş bölümü yaparak, site üzerindeki işlemlerinize daha da hız kazandırabilirsiniz. FTP erişimiyle birlikte işlemlerde yüksek güvenlik avantajı sunar. 

Cpanel Hosting ile Birlikte Alacağınız Özellikler

Cpanel hosting ile birlikte e-posta, site yönetimi, CPU, FTP vb. her pakette bulunan özellikler dışında size sağlanan daha çok özellik olacaktır. Basit bir arayüze sahip Cpanel ile kullanımınız çok kolaydır. Üstelik herkes bu sistemi tek başına kurulumunu yapabilir. Sistemdeki tema farklı yöneticilere göre özelleştirilebilir. Hızlı ve akıcı bir sistem menüsü vardır. İşlemler için tek bir komut vermeniz yeterli olur. 

Hostinget’te En Avantajlı Cpanel Hosting Paketleri

Önceden işlemlere çok daha fazla komut sağlanması gerekirken Cpanel ile bu durum daha da basitleştirilmiştir. Böylelikle işlemler daha kısa sürede ve daha profesyonel olarak yapılmaktadır. Kontrol paneli sistemi belirli zamanlarda aldığı güncellemelerle daha da hızlı ve güvenilir yapıya sahip olmaktadır. Panel içerisinde bulunan yardımcı program eklentileri de basit bir şekilde siteye entegre edilebilir. Bu eklentiler zaman içerisinde aldığı güncellemelerle de daha kullanışlı olmaktadır.

Sınırsız Cpanel Hosting’te Avantajlı Fiyatlar Hostinget’te!

Web hosting, sunucu ve alan adı hizmetlerinde hızlı ve avantajlı paketlere sahip olan Hostinget, Cpanel hosting işlemleriniz için de ihtiyacınız olan özellikleri birbirinden farklı paketlerle hizmetinize sunuyor. Cpanel paketlerinde Small, Medium, Large ve XLarge paketleriyle dilediğiniz özelliklere ulaşabilirsiniz. Webmasterler işlerinde genelde hız ve profesyonellikten yana bir kontrol paneline ihtiyaç duyduklarından Cpanel bu ihtiyaç için en kolay çözüm yollarından biri olmaktadır. Hostinget’in Cpanel paketlerinde ücretli günlük ve ücretsiz haftalık yedekleme işlemleri yapılır. İşlemleriniz için Hostinget’ten 7/24 online, telefon ve mail desteği de alabilirsiniz.