Paylaş
İçindekiler

Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak?

Simülasyon oyunu severlerin tutkuyla takip ettiği oyunla karşınızdayız. Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak sorusu tüm yarış ve simülasyon oyunu takipçilerini heyecanlandıran konuların başında geliyor. Bugün size oyunun detaylarından ve ne zaman çıkacağından bahsedeceğiz.

Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak?

Forza Horizon 5 bu sefer Meksika’da sizleri karşılıyor. 8 Kas 2021 tarihinde oyun severleriyle buluşacak. Yapımcıların iddiasına göre Meksika da sizleri etkileyecek çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı sizleri bekliyor. Şehrin canlı dokusunu sürekli güncelleyerek sizi Meksika’ya götürecek.

Forza Horizon 5 Yeni Gelen Özellikler Nelerdir?

  • Hava durumu ve mevsimler zaten oyunda işleniyordu fakat öncekinden farklı olarak yapımcılar oyuncuların yükselen toz fırtınalarına ve tropikal fırtınalara dikkat etmelerini tembihliyor 🙂 Gelen yeni koşulların bunlarla sınırlı kalacağını düşünmüyoruz ama diğer yenilikler sürpriz olarak açıklanmıyor.
  • Oyunda yenilenen kısımlardan biri ise EventLab oyun araç seti kısmı. Buradan tamamen kişisel zevklerinize hitap eden arabanızı tasarlayabilirsiniz. Öncekinden farklı olarak açılır tavanları açma ve kapama özelliği geldiğini aynı zamanda fren kaliperlerini renklendirme seçeneğinin geldiğini söyleyebiliriz ancak geriye kalan yenlikleri görüp kendiniz tecrübe etmelisiniz.
Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak
Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak?

Daha Fazla Oku : Age of Empires 2 Definitive Edition Hile Kodları

Forza Horizon 5 Kaç TL

Forza Horizon 5 – Standard Edition için fiyat : 299,00 TL

Forza Horizon 5 – Deluxe Edition için fiyat : 399,00 TL

Forza Horizon 5 – Premium Edition için fiyat : 499,00 TL

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
  • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 760 OR AMD RX 460
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

Bize sorarsanız gerçek araba sürüş hissiyatından ödün vermeyip bunun yanında çevre detaylarıyla da göz dolduran bir oyun için 8 GB Ram çok da abartı bir gereksinim değil. Yeni oyunları göz önüne aldığınızda 80 GB da ütopik denecek büyüklükte nerden bulacağım o kadar alanı denecek bir hafıza da değil. Umarız ki almak oynamak isteyen herkesin bilgisayarı oyunu rahatlıkla kaldırır ve bu eğlenceli deneyimden payınızı alırsınız.

Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak yazımızın sonuna geldik bize sormak istediğiniz başka detaylar varsa yorumlarda bize belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir