Ana SayfaTeknolojiEn İyi Müzik İndirme Programı Hangisi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

En İyi Müzik İndirme Programı Hangisi

İnternetsiz bir şekilde müzik dinlemek isteyen kişiler en iyi müzik indirme programı hakkında sıklıkla araştırma yapmaktadır. Sizler de müzik indirme programı kullanarak dinlemek istediğiniz müzikleri daha sonra internetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bu amaç için üretilmiş birçok müzik indirme programı bulunmaktadır. Ancak her program bir diğeri kadar verimli çalışmayabilir. Sizler de bu yazımızı okuyarak en iyi müzik indirme programı hakkında detaylıca bilgi edinebilirsiniz.

En İyi Müzik İndirme Programı

En iyi müzik indirme programı hakkında bilgi verirken ücretli ve ücretsiz olarak kıyaslama yapmalıyız. Ücretli programların en başında Spotify gelmektedir. Premium abonelikte yer alan indirme özelliğini kullanarak daha sonra dinleme imkânınız bulunmaktadır. 1 aylık normal üyelik 17,99 TL iken eğer üniversite öğrencisi iseniz 8.99 TL’lik olan öğrenci planından faydalanabilirsiniz. Cashback sistemine sahip olan banka uygulamalarından faydalanarak da Spotify ödemenizin yarısını bankaya ödetebilirsiniz.

En iyi müzik indirme programı için ücretsiz bir alternatif sunmamız gerekirse eğer MYT Müzik sizlere yardımcı olacaktır. Android uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu müziklere dosya olarak da erişebilirsiniz. Ancak Spotify’da indirilen müziklere sadece uygulama üzerinden erişebildiğinizi unutmayınız.

En İyi Müzik İndirme Yöntemi

En iyi müzik indirme programı arayan kişilere aslında programa ihtiyaç duyulmadığını söyleyebiliriz. Bunun için İnternet üzerinde yer alan web sitelerini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan adımları takip etmek olacaktır.

  • YouTube üzerinden geniş müzik kütüphanesini kullanarak istediğiniz müziği seçmelisiniz.
  • Müziği seçtikten sonra paylaş butonuna basmalı ve linki kopyalamalısınız.
  • Kopyaladığınız linki internet üzerinde yer alan youtube mp3 indirici web sitelerine yapıştırmalısınız.
  • İndirme formatını mp3 seçerek müzik halinde indirebileceğiniz gibi mp4 seçerek video formatında da indirebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz mp3 indirici web sitelerinde reklamlar ile karşılaşma olasılığınız çok olacaktır. Bunun için reklam engelleyici eklentiler de kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ettiğinizde en iyi müzik indirme programı gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İndirdiğiniz müziklerin çalması için cihazınızda müzik oynatıcı programlar olması gerektiğini unutmayın. Bu müzikleri indirdikten sonra hafıza kartınıza yükleyerek farklı cihazlarda da müzik dinleme şansı elde edebilirsiniz. Benzer şekilde “Spotify E-Posta Değiştirme Nasıl Yapılır?” adlı içeriğimizi de okuyabilirsiniz.