Dobies NFT Nedir? Dobies Hakkında Herşey

NFT dünyası bu aralar Free Mint furyasına kapılmış durumda. Son zamanlarda çıkan illgocis NFT’nin başarılı ilerleyişi ve Free Mint NFT’lere olan güven bunun nedenlerinden biri. Çünkü bedava mintlenen bir projenin Rug yapıp kaçma ihtimali bir hayli düşük. Free Mint dışında holderlara belli başlı utility’ler sağlamayı başara projeler ise NFT dünyasında kalıcı olmayı başarabiliyor.

Dobies NFT Nedir?

Dobies NFT şu ana kadar görülmüş hype’ı en yüksek ve hızlı projelerden biri. Sadece bir tweet ile bir günde 35 binden fazla twitter takipçisi kazanmayı başardı. Free Mint olark çıkadak Dobies NFT, ileride NFT dünyasında çok ses getireceğe benziyor. “No roadmap, No promises, Just vibes.” sloganı twitter açıklamasında yazıyor ve dikkat çekiyor. Isaac Degen’in (@DegenIsaac) founderi olduğu projenin çok iyi yerlere geleceği konusunda hiç şüphe yok.

Dobies NFT’nin takip ettiği hesaplara baktığımızda da çok değişik bir tablo ile karşılaşıyoruz. Doodles, Cool Cats, Alien Friens, Phantom Network, Small Bros, ve Yogies gibi projeleri takip eden hesap aynı zamanda Amerikan Başkanının resmi hesabını da takip ediyor. Founder Isaac Degen’in hesabı ise @NFTLlama @AmeerHussainn @KosherPlug @ryandcrypto gibi en büyük NFT influencerlerin hesabını takip ediyor.

Bütün bu analizlerden anlayacağımız gibi gerçekten ayakları yere sağlam basan ve belki de NFT dünyasındaki en hype free mint projesi olacak olan Dobies NFT için şimdiden heyecanlanmamak elde değil. Bu esrarengiz dünyayı daha da fazla keşfettikçe ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dobies NFT Nedir
Share
Table of Contents

Most Popular