Antonym NFT Projesi Nedir? Antonym Hakkında Herşey

Antonym 2022 yılında çıkacak olan ve ilgiyi üzerinde toplayabilmiş bir NFT projesi. Uzun süren kapalı Discord süreci ise sektörde görülmemiş bir durum. Bu uzuz süren sürece rağmen hype’ı çok yüksek seviyede olan Antonym projesi tahminlere göre Mart ayında çıkacağa benziyor.

Daha Whitelist kontenjanının sadece %25’ini dağıtmış olan proje, diğer projelerden farklı bir yöntem ile bu rolleri dağıtıyor. Öncelikle girip sadece mesaj yazmakla WL alma imkanınız yok gibi görünüyor. Topluluğa katkı sağlamanın yollarını aramanız gerekiyor. Bunlardan bir tanesi sesli kanallarda sohbet etmekten geçiyor.

Marked Rolü

Antonym NFT Projesi Nedir? Antonym Hakkında Herşey

Aynı zamanda Antonym projesinde “Marked” isimli bir rol de bulunuyor. Diğer projelere örnek olabilecek bu rol ise “A-List” yani whitelist almadan önceki son durak. Marked rolündeki biri eğer A-list rolünü almak isterse, founderler tarafından katılım sağlanmış olan bir AMA’ya katılmak zorunda. Y

ani şunu söyleyebiliriz ki, Whitelist almış her kullanıcı founder’ler ile iletişime geçmiş ve onlar proje ile ilgili öngörülerini ve vizyonlarını dinlemiş oluyor. Bu da tabi ki topluluktaki bağlılığı ve güveni arttırıyor.

İnsanlar takımın ne kadar sağlam adımlarla ilerlediğini gördükleri zaman olası bir mint’den sonra da NFT’lerinin ileride nasıl daha değerli olacağına dair görüşleri kuvvetlenmiş oluyor. Bundan dolayı Antonym NFT erken satış hakkı sahiplerinden flipleyecek olanların sayısı bir hayli düşük gözüküyor. Bu da bizim Antonym floor tahminlerimizi bir hayli arttırıyor.

Antonym Floor

Şuan itibariyle twitterda 180k civarında takipçisi bulunan Antonym, benzer projelere nazaran çok yüksek bir floor ile çıkacağa benziyor. Alpha’lar arasında bunun 4-5 eth civarına kadar çıkabileceği konuşulurken web3 tabanlı giden projenin sloganları da bir hayli kuvvetli. Bu sloganlardan biri ise “Antonym, dijital koleksiyon ürünleri ile fiziksel tasarım ürünleri arasındaki boşluğu dolduran fiziksel bir yaşam tarzı markasıdır.”

Antonym NFT Projesi Nedir? Antonym Hakkında Herşey

Antonym Sosyal Medya

Daha websitesi veya Opensea hesaplarını açıklamamış olan Antonym’in sosyal medya hesaplarını aşağıya sizler için yazıyoruz.

Founder Hesapları

Sonuç

Kapalı Discord olarak devam eden proje aynı zamanda mint tarihini ve toplam Whitelist spotu sayısını da açıklamış değil. Buna ek olarak mint fiyatları da bilinmezliğini koruyor. İlerleyen günlerde bu konular hakkında daha kapsamlı açıklamaların geleceğinden hiç şüphemiz yok. Güncellemelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Antonym NFT Projesi Nedir? Antonym Hakkında Herşey
Share
Table of Contents

Most Popular