Ana SayfaOyunTruck Simulator Ultimate Para Kasma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Truck Simulator Ultimate Para Kasma

Truck Simulator Ultimate, kendi kamyon şirketinizi yönettiğiniz bir oyundur. Truck Simulator Ultimate Para Kasmanın bazı metotları vardır. Bu oyunda şirketinizi geliştirip ve kamyon şoförü olarak çeşitli yükleri teslim ederek ilerlersiniz. Bugün arzu ettiğiniz tüm otomobilleri alabilmeniz için oyunda ekstra para kazanmanın yollarını inceleyeceğiz. Bu makale size Truck Simulator Ultimate’da mümkün olan her şekilde nasıl para kazanacağınızı gösterecektir. Truck Simulator Ultimate, gelirinizi artırmak ve para kazanmakla ilgili bir oyundur. Bu parayı çeşitli şekillerde kazanabilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate Nasıl Para Kasılır

İş, yapabileceğiniz ilk şeydir. Yükü kendiniz taşıyabilir ve kamyonunuzla istediğiniz yere teslim edebilirsiniz. Sonuç olarak bir reklam izlemeyi hatırlayarak, olabildiğince hızlı sürün. Kısa bir video izledikten sonra ödemeniz ikiye katlanır.

Ayrıca, yalnızca bir yolculuktan elde ettiğiniz kazancı artırma olanağı da vardır. Sizin için çalışması için bir şoför kiralayabilir, ardından o şoförü seçip başka bir işe gönderebilirsiniz. Bundan sonra, yolculuğunuzu tamamladığınızda, onun yükünden para alabileceksiniz. Sürücüler, bir işi tamamladıktan sonra müsait olamayabilir, bu nedenle, durmadan çalışmak için yeterli sayıda sürücüye sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Daha Fazla Oku: Euro Truck Simulator 2 Konsol Kodları ve Bilinmeyen ipuçları

Truck Simulator Ultimate Para Kasma

Truck Simulator Ultimate Para Kasma

Bedava para almak için daha fazla seçenek var. İlk yol, rastgele para kazanmanızı sağlayan Döndür ve Kazan’dır. Daha fazla bedava dönüş kazanmak için reklamları takip etmeyi unutmayın. İkinci seçenek ise bir reklam izleyip ondan para kazanmaktır. Bütün bunlar zaman zaman mümkün olacak.

Mağazada altın karşılığında da para satın alabilirsiniz, ancak önceki tüm ücretsiz teknikleri kullanırsanız bu özelliğe ihtiyacınız olmaz. Truck Simulator Ultimate Para Kasma rehberi burada sonlanıyor.