Ana SayfaOyunRoblox Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

[ÇÖZÜM] Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior

Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior Hatası ve altında Roblox Hata Kodu 268 yazan bir sayfayla mı karşılaştınız? Ve oyunun en heyecanlı yerinde atıldınız. Bu hatayı yaşayan bir çok oyuncu mevcut. Roblox’un görünürde bir sebep olmaksızın sizi tüm oyunlardan atması cidden çok can sıkıcı bir hatadır. Bu hata mesajı göründüğünde ne anlama geldiğini ve Bu Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior hatasının çözümü olup olmadığını yazımızda göstereceğiz.

İlginizi Çekebilir: Roblox The Service is Unavailable Hatası (Çözümü)

Roblox Hata Kodu 268 Çözümü?

Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior (Hata kodu 268), ne yazık ki, kesin bir düzeltme yok. Ama bize gelen çalışan çözüm yöntemleri mevcut. Bunun için birden fazla kullanıcı tarafından bildirilen birden fazla olası düzeltme vardır, ancak bunlardan bazıları sizde çalışırken bazıları çalışmayabilir. O yüzden hepsini dendiğinizden emin olun.

Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior

Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior Hatası

Bu hatanın bir çok nedeni olabilir. Biz de bütün nedenleri inceledik ve Hatanın potansiyel çözüm yöntemlerini sizler için sıralıyoruz:

İnternet Bağlantınıza Restart Atın

İnternet hızınız aşırı derecede düşükse, Roblox’un size beklenmedik müşteri davranışı nedeniyle atıldınız mesajını gösterme şansı vardır. O yüzden IP sıfırlamak için Modeminize restart atın.

Sunucu Durumunu Kontrol Edin

Bazen, Roblox sunucuları çökebilir ve bu da oyuncuları dışarı atabilir. Roblox’un kapalı olup olmadığını öğrenmek için bir çok yöntem mevcut. İnsanların Server sorunu hakkında konuşup konuşmadığını öğrenmek Twitteri kullanabilirsiniz edebilirsiniz. Aşağıda Robloxun asıl hesabının son twitlerini görebilirsiniz.

Uzantıları Devre Dışı Bırakın

Bazı uzantılar Roblox ile ilgili bir soruna neden olabilir, bu nedenle varsa bunları devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior hatası Uzantılardan kaynaklanabilir.

Hile Yazılımlarını Kaldır

Oyun açıkken çalışan herhangi bir hile yazılımınız varsa, büyük olasılıkla bu hatayı alırsınız. Onunla birlikte çalışan herhangi bir istismar yazılımı varsa, onu kapattığınızdan veya en iyisi onu kaldırdığınızdan emin olun.

Roblox’u Başka Bir Platformda Kontrol Edin

Uygulamanızda veya PC’nizde oynayabiliyor musunuz bakın. Bazen platforma özgü bir sorun olabilir. Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior hatasını diğer cihazınızda almıyorsanız aşağıdaki adımları ilk cihazınızda uygulayın.

Anti-virüs Yazılımınızı Kapatmayı Deneyin


Anti-virüs yazılımının oyun deneyiminize müdahale etme olasılığı olabilir. Devre dışı bırakın ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bazı Antivirüs yazılımları nedense bir çok oyunu engelleyebiliyor. Aynı zamanda oyunlar bu programları hile olarak görebiliyor.

Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın


Sorunun devam edip etmediğini kontrol etmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmayı ve ardından Roblox’ta tekrar oturum açmayı deneyin. Türk yöntemi bir çok sorunu çözecektir 🙂

Roblox’u Silin ve Yeniden Yükleyin


Deneyebileceğiniz son çarelerden biri, Roblox’u kaldırıp yeniden yüklemektir. Bu sorunu çözecektir. Roblox çok büyük bir oyun olmadığı için kolayaca yapabilirsiniz.

Bunlardan bazıları bazı oyuncular için işe yararken, diğerleri için çalışmadı. Birçok oyuncu bir süre sonra beklemekten ve denemekten bahsetmiştir. Bilgisayarınızı kapattıktan sonra bir gün bekleyin ve beklenmedik İstemci davranışından atılmadan oynayabileceksiniz.

Roblox You Have Been Kicked Due to Unexpected Client Behavior çözümleri hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Roblox ile ilgili daha fazla makale için Roblox kılavuzlarımıza gidin. Ayrıca, ücretsiz hediyeler için kullanabileceğiniz en son promosyon kodlarını size verecek olan Roblox Oyun Kodlarımızı kaçırmayın.